Example Frame
افراد آنلاین 11
تعداد بازدیدکنندگان 211596
شهرداران قهدریجان

شهرداران شهر قهدریجان

محمد توکلی

تاریخ انتصاب : 9/6/1347

مدت خدمت 5 سال و 2 ماه

________________________________________

 مرتضی نایب زاده

تاریخ انتصاب : 3/8/1352

مدت خدمت 1 سال و 1 ماه

________________________________________

 نعمت اله انتشاری

تاریخ انتصاب : 7/9/1353

مدت خدمت 4 سال و 3 ماه

________________________________________

 فریدون کرمی

تاریخ انتصاب : 24/12/1357

مدت خدمت 1 سال و 6 ماه

________________________________________

 سید رضا ابطحی

تاریخ انتصاب : 16/6/1359

مدت خدمت 6 ماه

________________________________________

 یوسف صفار سامانی

تاریخ انتصاب : 28/12/1359

مدت خدمت 2 سال و دو ماه

________________________________________

 محمد کجوری

تاریخ انتصاب : 1/5/1362

مدت خدمت 1 سال و 10 ماه

________________________________________

 مرتضی شیرعلی

تاریخ انتصاب : 5/3/1364

مدت خدمت 2 سال و 9 ماه

________________________________________

 علی اکبر سلیمی

تاریخ انتصاب : 9/12/1366

مدت خدمت 2 سال

________________________________________

 محمد حسین امین جعفری

تاریخ انتصاب : 25/12/1369

مدت خدمت 4 سال و 4 ماه

________________________________________

 علیرضا کربلایی

تاریخ انتصاب : 14/4/1374

مدت خدمت 1 سال و 5 ماه

________________________________________

 برزو سلیمانی

تاریخ انتصاب : 14/9/1375

مدت خدمت 6 ماه

________________________________________

 علیرضا ابراهیمی

تاریخ انتصاب : 26/3/1376

مدت خدمت 2 سال و 1 ماه

________________________________________

 رجبعلی کاظمی

تاریخ انتصاب : 1/4/1378

مدت خدمت 4 سال و 2 ماه

________________________________________

 علی مشرفی

تاریخ انتصاب : 29/5/1382

مدت خدمت 4 سال

________________________________________

 محمد جعفرزاده

تاریخ انتصاب : 3/5/1386

مدت خدمت 4 سال و 9 ماه

________________________________________

 حسین صابری

تاریخ انتصاب : 1/5/1391

مدت خدمت 1 سال و 2 ماه

________________________________________

 مهدی غلامی

تاریخ انتصاب : 3/7/1392

مدت خدمت 2سال


حسین سلیمانی پور 

تاریخ انتصاب :4/9/1394

ادامه دارد .....

تعداد بازديد کنندگان:2008